گروه طراحی لوتوس لند

خدمتی جدید برای اعضای اتحادیه
مشاوره و طراحی وبسایت #DESIGNE SEO و پشتیبانی ##SEO تنوع تبلیغات

خدماتی از جنس لوتوس برای اعضای اتحادیه

اهمیت طراحی سایت درکسب‌و‌کار‌

داشتن یک وب سایت حرفه‌ای و منحصر به فرد که بر مبنای اصول دیجیتال مارکتینگ طراحی شده باشد، برای اکثر کسب‌و‌کار‌های امروزی ضروری تلقی می‌شود. عدم آشنایی با اصول طراحی سایت منجر شده است که اولا اکثر سایت‌های اینترنتی بدون بازدید کننده باشند و دوما بازدید کننده علاقه‌ای به انجام خرید نداشته باشد.
در مقابل آن، رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ در طراحی و ساخت سایت منجر خواهد شد تا از یک سو، برند شما در چشم بازدید کننده قابل اطمینان و معتبر جلوه نماید و از سوی دیگر نیز از همان ابتدا با داشتن یک استراتژی صحیح در راستای موفقیت و افزایش سود قدم بر خواهید داشت.
گروه طراحی لوتوس لند در پروژه های طراحی سایت، ضمن طراحی خلاقانه وبسایت شما، اصول لازم برای افزایش بازدید، سئو، ویژگی ریسپانسیو و افزایش نرخ تبدیل را بر اساس آخرین دست‌آورد‌های علمی بکار خواهد گرفت.

رعایت اصول SEO

صرفنظر از اهمیت داشتن ظاهر و سرعت بالا در طراحی سایت، چنانچه وب سایت ما در نتایج جستجو دیده نشود، مانند آن است که شما سایتی نداشته باشید، چراکه بازدیدکننده ای نخواهید داشت.
لوتوس لند اصول مهم در on-page سئو را در پروژه‌های طراحی وب سایت پیاده سازی می نماید. بنابراین اولین و مهمترین قدم را در سئو سایت از همان ابتدا برداشته اید. همچنین بیاد داشته باشید، ما همواره آماده‌ایم تا با خدمات سئو و انواع تبلیغات مدرن مانند تبلیغات در گوگل، وب سایت شما را در جلوی چشم مخاطبینتان قراردهیم و کسب و کارتان را رونق بخشیم.

تنوع تبلیغات

 

  • تبلیغات محیطی
  • بروشور و کاتالوگ
  • شبکه های اجتماعی
  • چاپ و بسته بندی
  • طراحی لوگو
فهرست