تهران – ایرنا – یک شرکت کوچک به نام Sequent ساعت هوشمندی به همین نام ساخته است که مجموعه‌ای از ویژگی‌های استاندارد ساعت‌های هوشمند از جمله حسگر ضربان قلب، ردیاب حرکت، جی پی اس، بلوتوث و یک سیستم هشدار را به همراه ویژگی منحصر به فرد شارژ مکانیکی باتری در ا

ساعت‌ هوشمندی که به‌طور خودکار شارژ می‌شود

ساعت‌ هوشمندی که به‌طور خودکار شارژ می‌شود

 به گزارش روز یکشنبه گروه اخبار علمی ایرنا از سی‌نت، یکی از چالش‌های مهم ساعت‌های هوشمند، شارژ باتری آن‌ها است. این ساعت‌ها مثل گوشی‌های هوشمند مدت کوتاهی شارژ را نگه می‌دارند و کاربران باید دایما به دنبال شارژ کردن آن‌ها باشند. برای حل این مشکل شرکت Sequent با بررسی حرکات خودکار ساعت‌های عادی یک راهکار مکانیکی برای شارژ خودکار باتری ساعت‌های هوشمند ابداع کرده است.
مهمترین پرسشی که در خصوص ساعت هوشمند مجهز به سیستم مکانیکی شارژ خودکار باتری مطرح می‌شود این است که اگر ساعت بدون حرکت در جایی باقی بماند، تا چه مدت به کار خود ادامه می‌دهد و خاموش نمی‌شود و شارژ مجدد آن در چنین وضعیتی چه مدت طول می‌کشد. ممکن است گفته شود اگر یک سیستم مکانیکی، منبع توان مناسبی برای ساعت‌های هوشمند بود، قطعا یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده این ساعت‌ها تاکنون از چنین سیستمی بهره می‌گرفت. در هر حال شرکت Sequent این راهکار را مورد استفاده قرار داده است.
قرار است ساعت‌های هوشمند Sequent با قیمت 438 دلار به بازار عرضه شوند، اما برای افرادی که از طرح آغاز تولید این ساعت‌ها حمایت مالی کنند، این ساعت به قیمت 189 دلار ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست